Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Domovní alarm Brondi AL-20 TRIO již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Domovní alarm Brondi AL-20 TRIO - Specifikace

Výrobce

Brondi

opravit

Typ produktu

Typ produktu

domovní alarm

opravit

Domovní alarm BRONDI AL-20 TRIO Výrobce: BRONDI Model: BR-AL20 TRIO AL20 TRIO je infračervený poplašný systém s automatickým telefonováním bezdrátový infračervený senzor bezdrátový magnetický senzor otevření dveří nebo okna programovatelný bezpečnostní kód, zadání opoždění 5 nouzových telefonních čísel programovatelný cyklus automatického volání 5 záznamníků spuštění alarmu rychlá paměť na ochranu dat při výpadku el. energie zabudovaná siréna nastavitelná hlava senzoru dálkové ovládání funkcí ARM / DISARM / PANIC 14 místní LCD displej, datum a čas externí terminál sirény kompatibilní s venkovní sirénou Specifikace: systém snímaní: infračervené pohybové čidla a magnetický čidla siréna o výkonu 105 dB 3x 9V baterie...

celá specifikace

Recenze Domovní alarm Brondi AL-20 TRIO

Mojmír Schneider

Mojmír Schneider

Přidáno: 20. října 2011

80%

Doporučuje produkt
  • jeho výhodou je,že je bezdrátový,lehký a rozměrově vyhovující
  • jeho instal.návod je všeobecný a není v něm podrobně uvedeno,jak se dá nastavit reálný čas,pokud jej nelze nastavit dle návodu.chybí zde podrobné nastavení času na zakodování a odkocováním.


Tento produkt jsem si vybral pro své částečné zabeapečení domácnosti.Jeho instalace je zcela jednoduchá,jen má nedostatek v návodu,který jsem uvedl výše.Snad se jednou dočtu zcela podrobného návodu,jak postupovat,pokud nereaguje vše,nebo jeho některé části tak jak mají.Tím by byla urychlená instalace a možnost zychlého řešení problému.

Ověřený zákazník Mshop.cz

omnipotens

Přidáno: 17. července 2011

Zakoupeno v Mshop.cz

100%

  • Naučí se sním i starší generace bez vetších problémů
  • Mnělo by být v základní nabýdce více dálkovích ovládání

Jsem velmi spokojen, určitě dokoupím sadu tak aby byla kompletní

Vývoj ceny Domovní alarm Brondi AL-20 TRIO