Nejnovější recenze ze sekce Domovní alarmy

Ověřený zákazník Hütermann Ověřený zákazník

Bentech 30C GSM

Ověřený zákazník JSHOP Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2022

Zakoupeno v JSHOP

• Prívody káblov nie su vhodné.
iGET SECURITY M5-4G Lite 75020650

TUYA Ly-PG-107

Ověřený zákazník KupTOuNas.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. srpna 2022

Zakoupeno v KupTOuNas.cz

Moderní design, jednoduché a púlně funkční ovládání

Ověřený zákazník Alza.cz Josef

Přidáno: 24. července 2022

Zakoupeno v Alza.cz

Funguje tak jak má skvělé doporučuji.

Somfy Home Alarm 1870392

Somfy Home Alarm 1870392

Přidáno: 13. července 2022

• Nedokonalá lokalizace do češtiny
  • Nelze spravovat ani monitorovat stav přes web výrobce, pouze přes mobilní aplikaci

* Klíčenky se vybábějí ve dvou provedeních, ale neliší se P/N a vy nevíte, jaké dostanete. Obě verze mají zásadní designové nedostatky: - První nemá víčko baterie zajištěné šroubkem a náhodné otevření a ztráta víčka jsou velice snadné (jde to tak snadno, až se tomu nechce věřit). Dvě jsem rovnou vrátil. - Druhá má víčko jištěné šroubkem, ale pro změnu není po obvodu víčka gumový límec, takže ochrana proti vlhkosti/prachu žádná. Navíc systém uchycení baterie ji nedostatečně drží, takže klíčenka často hlásí slabou baterii (vyzkoušeno s více klíčenkami), přestože ta je OK. Šroubek je na nevhodném místě, kde netlačí baterii ke kontaktům. * Naprosto nechápu, jak systém vyhodnocuje přítomnost uživatelů doma, protože např. když s aktivní aplikací v mobilu (iOS) opustím byt, tak to systém zjisti a zareaguje třeba až po hodině. * Stejně tak podivné je i chování IntelliTAG čidel na okna/dveře. Při otevření dveří na zahradu systém hlásí, že uživatel A opustil dům, přestože jeho klíčenka visí na háčku uvnitř a jeho mobil leží na stole. Dům naopak opustil uživatel B. Přitom přiřazení klíčenek a aplikací je správně. * Provedení IntelliTAG čidel je stejně tristní jako u klíčenek. Po sejmutí víčka a vložení baterie dá člověku hodně práce, aby zavřel víčko takovým způsobem, aby opravdu seplo mikrospínač uvnitř a čidlo bylo OK. Lem čidla a plastový zacvakávací mechanismus je tak slabý, že má problém udržet spínač sepnutý. * Dosah systému v prvorepublikovém domě (silné cihlové zdi) je slabý, z předsíně přes troje dveře ke dveřím na zahradu (10m) nedosáhne a musel jsem pořídit zesilovač signálu. * Při konfiguraci systému přes iOS aplikaci není lokalizace do češtiny dotažená do konce a některé obrazovky (např. potvrzovací) jsou ve francouzštině. * Systém nelze spravovat přes webové stránky výrobce, přestože systémově je to cloudové řešení. Správa je tak možná pouze z aplikace v mobilu nebo tabletu. Používáno zatím 3 měsíce. * V balení jsou sice 3 IntelliTAG čidla, ale jen 2 samolepky upozorňující na alarm potenciální vetřelce, takže není možné označit ani všechna okna/dveře, na které čidlo dáte. Samostatně kupovaná čidla neobsahují samolepku vůbec. Rozhodoval jsem se mezi tímto systémem, Netatmo Smart Setem a BEDO AJAX řešením. Nakonec jsem vybral Somfy, protože jsem nechtěl systém založený na interiérové kameře (Netatmo), ale zase jsem chtěl výrobce, který má vlastní venkovní kamery (BEDO AJAX nemá), popř. i s integrovanou sirénou. Spokojený ale nejsem, viz výše. Používám nyní 3 měsíce.

Somfy Protect Home Alarm 2401497

Hikvision AX PRO KIT PLUS DS-PWA96-Kit-WE

Hikvision AX PRO KIT PLUS DS-PWA96-Kit-WE

Přidáno: 30. června 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Prozatím jsem vše nevyzkoušel, ale celkově vzato je produkt funkční zvlášť v použití v kombinaci s mobilním telefonem jako ovladačem
  • Složitější instalace než jsem čekal
  • Nepodařilo se mi nastavit odesílání SMS, GSM dom patrně funguje pouze jako záloha datového připojení
  • Při zpožděné aktivaci vydává nepříjemný akustický signál který nelze vypnout
  • Stavové led mohou trvale svítit pouze na hlavním panelu na klávesnici či čtečce RFID pouze blikne kontrolka která v zápětí zhasne

Ověřený zákazník Net-market.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. června 2022

Zakoupeno v Net-market.cz

Áno doporučuji tento alarm i skladům a obchodům nebo bytům. Za 300,-Kč to alespoň trochu odradí nenechavce. Při aktivaci má mobilní alarm slysitelné pípnutí a zelenou diodu kdy vás upozorní na aktivaci že je alarm aktivován.

Ověřený zákazník tv-products.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2022

• Jednoduché nastavení
  • Lze připojit i starší chytrou žárovku (DP23) nebo zásuvku iGet
  • Velmi jednoduchá rozšiřitelnost systému přes QR kód
  • Vše bezdrátové a perfektně funkční ačkoli o kilometru ve volném prostoru mám trochu pochybnosti - dveřní čidlo ve sklepě vzdálené cca 15-20m vzdušnou čarou od hlavní jednotky, to vše přes 2 zdi a podlahu, ukazuje sílu signálu jednu ze tří čárek...
  • Nejde vypnout zvuková signalizace na klávesnici a to i když to samé hlavní jednotce vypnout lze. Takže změna stavu (a to dost pronikavá) je stále akusticky zaznamenatelná i třeba uprostřed noci.

Celkově jsem spokojený, nastavení je jednoduché, systém variabilní, poskládáte si ho podle toho co potřebujete.
Žárovky iGet - přidání do systému je v aplikaci schované - není tam (možná jenom zatím?) přímá volba tohoto typu zařízení a musí se oklikou vybráním přidání libovolného typu zařízení a pak zvolit režim učení.

Ověřený zákazník SmartTuya.cz Roman

Přidáno: 14. června 2022

Zakoupeno v SmartTuya.cz

• Malý drobeček co umí pípat
Ampertech SR02

Ampertech SR02

Ověřený zákazník ampertech ladikuk

Přidáno: 13. června 2022

Zakoupeno v ampertech

• slušný zvuk
  • led diody....trošku takové bludičky

Ověřený zákazník SmartTuya.cz Roman

Přidáno: 7. června 2022

Zakoupeno v SmartTuya.cz

• Malinký špuntík. A umí pěkně kvičet.

Ověřený zákazník PENTA CZ s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 16. května 2022

Zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

funguje bez problému

Nedis DUMSTV10VA

Nedis DUMSTV10VA

Ověřený zákazník Zabezpečovací zařízení Ověřený zákazník

Přidáno: 14. května 2022

Zakoupeno v Zabezpečovací zařízení

• perfektní, naprosto splňuje to, co jsme očekávali.
TUYA 165-ASG30

TUYA 165-ASG30

Ověřený zákazník SmartTuya.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2022

• Jednoduché nastavení a ovladani
  • České ovládání a manuál
  • Ovládání z chytrého telefonu
  • Dobrý poměr cena kvalita

Super produkt s mnoha funkcemi a podporou češtiny za bezkonkurenční cenu. Spokojenost.

Bentech G06

Bentech G06

Jaroslav Blažek Jaroslav Blažek

Přidáno: 30. března 2022

• JSHOP je super obchod. Jsou velice vstricni a ochotni. Mel jsem asi smulu, ale ustredna Bentech G06 byla vadna, hlasila falesny poplach zona 01, cidlem to urcite nebylo, protoze to hlasilo i pri vypnutem PIRU. Poslali mi obratem novou a slape jak ma. Je to sikovne zarizeni, pri naruseni ihned posle sms a telefonuje na naprogramovana cisla.

JSHOP vrele doporucuji!

Ověřený zákazník Hütermann Ověřený zákazník