Recenze Alarm domovní iGET Security M2B

Celkově jde o dobrý systém za dobrou cenu. Recenzi dole pana Hájka není možné vztahovat ke všem variantám a verzím tohoto systému. Na obrázcích vypadají stejně - mají stejné bytelné tělo ústředny, ale liší se čipsety, GSM moduly i detektory různých variant. V souhrnu nejkvalitnější byly vždy Safíry ... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Alarm domovní iGET Security M2B

Miroslav

Přidáno: 16. prosince 2016

Zakoupeno v EVA.cz

• Supr zajištění proti zlodějíčkům.
  • Dvakrát nebo třikrát mi spustil poplach a nikdo se nevloupával ,domnívám se že to bude bateriemi že dochází jinak nevím.

Spokojen až na to co jsem napsal.

Reakce značky  iGet

ověřte které čidlo spustilo falešný poplach, bude nutné upravit jeho umístění nebo nasměrování. Při dalších dotazech kontaktujte tech. podporu:

Ověřený zákazník ITAGE, spol. s r.o.

troll

Přidáno: 6. prosince 2016

Zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• Prozatím výrobek testuji na falešné alarmy a výdrž baterií,
  • zatím v pohodě.
  • velmi přehledně zpracován návod v češtině
  • dostatek příslušenství k dokoupení (čidla, baterie, klíčenky.)
  • nastavení prodlevy aktivace poplachu
  • hlasitost sirény v bytě, pro účinnost alarmu ale nutné.
  • nutno prodloužit přívodní kabel k siréně.
  • nesrozumitelnost hlasové komunikace - stejně nevyužívám.

Velkou výhodou je nastavení pomocí klávesnice. Návod k použití je velmi dobře a přehledně zpracovaný. Výhodou je
ovládání pomocí telefonu.

Ověřený zákazník suntech.cz

Mirek

Přidáno: 28. dubna 2016

Zakoupeno v suntech.cz

• Bohužel nic
  • Nejde nastavit zpoždění v houkání sirény. Řeším dokonce s podporou iGET a stále nic. Chybí sabotážní čidla. Při aktivaci alarmu houkne venkovní siréna (dost nepříjemné v noci).

Cena hezká, ale to je tak vše.

Reakce značky  iGet

zpoždění houkání sirény je možné nastavit pro vnitřní sirénu. Pro venkovní sirény toto možné není, pracují na jiném principu. Toto je uvedeno ve specifikaci. Alarm M2B se z 99% používá v kombinaci s bezdrátovými klíčenkami, pro aktivaci/deaktivaci alarmu již před domem. Výhodou tohoto je, že alarm začne při vloupání reagovat ihned, a ne až po časovaném zpoždění,a nedává tak zloději další prostor.
Houknutí sirény při aktivaci/deaktivaci je možné nastavit, pro tyto kódy kontaktujte naši technickou podporu.

Ověřený zákazník NEJCENY.cz

Přidáno: 23. ledna 2016

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• jednoduchá instalace, dobrá cena

pracuje jak má

Ověřený zákazník KASA.cz

Přidáno: 22. ledna 2016

Zakoupeno v KASA.cz

• Design
  • Nefunkční po aktualizaci firmware
  • PC aplikace z části nefunkční (nelze přidávat příslušenství)

Možná za půl roku, možná rok, až se vychytají problémy to bude použitelné.

Reakce značky  iGet

aktualizaci firmware pro alarm M2B je možné provádět pouze ve spec. servise, není pro zákazníky dostupná. A novější verze firmware ani neexistuje.
Aplikace pro PC pro alarm M2B neexistuje.

Ověřený zákazník Alza.cz

luboš

Přidáno: 1. ledna 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• instalace
  • podrobný návod
  • možnost připojení 99ti čidel
  • instrukce mluvené nejsou v českém jazyce,ale dnes normální fakt. není co vytýkat za tyto peníze.

Opravdu vynikající alarm, instalace je jednoduchá a komunikace pomocí GSM funguje na výbornou. Spousta nastavení a určitě si každý najde to své.

Přidáno: 30. října 2015

Zakoupeno v EVA.cz

• funguje spolehlivě, spousta funkcí a nastavení
  • složité nastavení

Perfektní alarm za rozumnou cenu

Ověřený zákazník Zabezpečovací technika

Petr Sak

Přidáno: 12. srpna 2015

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

• Cena, žádná poplašná hlášení. Spolehlivost. Mám už tři tyto alarmy a dokoupená čidla (včetně požárního). Perfektní ovládání mobilem, alarm má klávesnici, což je v této cenové kategorii rarita.
  • 1. Vzdálený odposlech místnosti přes mobil je rušen ruchy a praskáním. Dělají to všechny 3 Iget co mám. Tato funkce se ale moc nevyužívá.
  • 2. dosah bezdrátovýh čidel je nižší, než udává výrobce, ale pro zabezpečení patrového rodinného domu vyhovující.

Spokojenost, doporučuji i na chatu. Pozor při umisťování čidel, je dobré dodržet návod, pak je zařízení spolehlivé bez falešných poplachů.

Ověřený zákazník CZC.cz

Milan

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• Podpora produktu od výrobce.
  • Předinstalované detektory a dálkové ovládání.
  • Horší dosah PIR detektorů s hlavní stanicí.
  • Ovládání není tak snadné jak se píše.
  • Display mohl být více intuitivní, zobrazovat více informací - vícemístný.
  • Připadá mi i komplikovanější ovládání v MENU.

Tento produkt jsem si vybral proto, protože zatím ještě neskončila jeho výroba. Ba naopak, výrobce dále pokračuje ve vývoji. Rozhodoval jsem se mezi tímto a EVOLVEO, kde skončila výroba. Velkou výhodou jsou 3 dálkové ovládání. Možno dokoupit i další detektory a spárovat je s přístrojem. Zatím chybí PIR brány. Snad se někdy dočkáme.

Ověřený zákazník tipa.eu

Přidáno: 1. června 2015

Zakoupeno v tipa.eu

• Snadná instalace.
  • Krátké vodiče k siréně. Líbila bi se mi v balení venkovní sirena.

Reakce značky  iGet

vodiče k siréně je možné nastavit pomocí dalšího kabelu(dvojlinky) tak jak potřebujete. Siréna dodávaná v balení je vnitřní a má kabel délky 1m.

Ověřený zákazník Elektro Spáčil

Dak Dakonus

Přidáno: 19. dubna 2015

Zakoupeno v Elektro Spáčil

• Stabilita, uživatelsky přívětivé nastavení, četnost funkcí
  • Chybějící funkce (dálkové zapnutí domácího alarmu, vicezonova ochrana, použitá přenosová frekvence, která je snadno rusitelna a především signalizace vybiteho zdroje v cidlech, ústředna toto nepozná, uživatel musí hlídat sám.

Nevýhody, které jsem popsal jsou však relativní, neboť tyto funkce lze očekávat u značkových ústředen a sestav (20 tis a výše).
Pokud hledáte kompromis mezi užitnou hodnotou a cenou, není co řešit a pak Iget funguje naprosto dostatečně..
Mam sestavu ( ústředna, 6x pir, 3xmagnet, 2xsmog,1xgas, 2xhelp,4xovladac), za kterou bych u paradoxu dal cca 30tis a mě vyšla na cca na 8 tis!! Funguje bez chyb.

Pozor na kopie NOname výrobců. Ústředna vypadá stejně, je i za poměrně srovnatelnou cenu, avšak je nestabilní, falešné poplachy, spouští alarm při nezastrezeni apod. Sám jsem ji měl, vyměnil zq iget (čidla jsou kompatibilní) a je klid.

Přidáno: 19. března 2015

• Neni potreba nic nastavovat
  • Nemá žádný výstupní relé

Nakup pro garaz a zatim jsem nenasel zadne proti

Přidáno: 19. ledna 2015

Zakoupeno v EVA.cz

• Funguje jak má. Pozor na GSM Crown 03, který je stejný jako má v Makru, je to šmejd.
  • Škoda není v češtině.

Dobrá věc

Ověřený zákazník ePROTON.cz

Přidáno: 24. listopadu 2014

(Upraveno 27. listopadu 2014)

Zakoupeno v ePROTON.cz

• Vzhled
  • dobrá cena
  • čidla jsou vcelku citlivá.
  • Přehledný manuál
  • Snadná montáž (jak pro vyložené de....y)
  • centrála a čidla fungují dobře přes zdi.
  • jednoduché dálkové ovládaní
  • vcelku snadné nastavení jen to chce trošku trpělivosti
  • zavolá když se Alarm spustí
  • Zatím nevyzkoušeno ale 4 hodiny má vydržet baterka po výpadku elektřiny.Můj názor slabá baterka.
  • Krátký kabel k siréně i k centrále.Mohl by být delší.
  • Nestandartní velikost baterie pro elektromagnetické čidlo ke dveřím.Mohla by být klasická tužková baterka.
  • Cidlo pohybové by mohlo mít kryt na zácvak pro snadnější výměnu baterky.Šroubek podle mě bude k ničemu až se strhnou závity v plastovém krytu
  • strašný šum při volání s jednotkou přes mobil ale pro vypnutí a zapnutí alarmu to stačí aby člověk věděl že má nezvaného hosta.Podle mě ta funkce odposlechu bude na nic když to tak šumí.

Ještě zatím vše nevyzkoušeno ale můj názor je, za ty peníze to svůj účel splní.Jen ta baterka by mohla být standartní tužková v dveřním čidlu a líp vyřečený ten kryt v pohybovém čidlu na ten zácvak a silnější baterie v centrále a delší ty káble. A vyřešený líp ten šum při zavolání.
Vcelku ale doporučuji i přes ty nedostatky.Pro základ je to dobré za dobré peníze.Když chcete něco opravdu dobrého tak to taky stojí mnohem víc.

Ověřený zákazník Obchody24.cz

Ověřený zákazník Alza.cz

Niky

Přidáno: 29. září 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Cenově dostupný , snadná instalace a ovládání.Pro zabezpečení bytů apd. je ideálním řešením.Prozatím je jeho provoz naprosto bez problémů. Při programování to chce trochu trpělivosti....nejlépe mít tužku a papír a celý postup si napsat z manuálu včetně vlastních požadavků.
  • Je to lehčí než stále listovat v manuálu -)
  • Zatím nemám žádné špatné zkušenosti s tímto výrobkem a doufám,že ani nebudou.

Doporučuji ostatním.

Ověřený zákazník Obchody24.cz

tonfa85

Přidáno: 14. dubna 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Často opakující se ruchy v reproduktoru

Zatím žádné plané poplachy, jednoduchá nastavení.
Přibližně každé dvě hodiny reproduktor vydává zvuky příchozího, odchozího GSM signálu.... Celkem otravuje...

Reakce značky  iGet

pokud tyto potíže přetrvávají prosím kontaktujte naši tech. podporu na stránkách www.iget.eu. V servise toto zdarma vyřeší.
Děkujeme.