Recenze iGET SECURITY M3

Při uvažování, zda si zakoupit nebo nezakoupit tento alarm mě z počátku hodně nahlodali recenze na heurece s hodnocením 10%, po podrobném přečtení všech recenzí s 10% hodnocením mi přijde, že je píše jeden a ten samý člověk neboť se opakují stejné fráze, slova apod. Některé (-) se nakonec ukázaly, ž... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze iGET SECURITY M3

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Přidáno: 14. května 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Dnes již odladěný firmware i aplikace
  • Možnost přiřadit čidla do 3 různě aktivovaných skupin (okruhů)
  • Snadné nastavení a ovládání aplikací v telefonu
  • Možnost použít RFID čipy jako klíč
  • Možnost připojit vzdáleně ovládané zásuvky
  • Info o teplotě v hlídaném prostoru do telefonu
  • Množství příslušenství
  • Malé rozměry centrály
  • Rozsáhlé možnosti nastavení
  • Skvělý nápad s magnetickým kloubem pro PIR čidlo
  • Podpora od české firmy
  • Velmi dobrý dosah bezdrátové komunikace čidel
  • Dobrý poměr ceny a užitné hodnoty
  • Chybí info o verzi firmware, dá se zjistit až při pokusu o aktualizaci
  • Uvítal bych možnost připojení externího mikrofonu - malý 2pin konektor na desce by stačil

Snad to nezakřiknu, ale s alarmem jsem naprosto spokojený a po téměř dvouměsíční zkušenosti a testování mohu napsat, že funguje spolehlivě a přesně tak, jak jsem očekával. Sada byla dodána již s nejnovějším firmwarem, takže s některými níže popsanými problémy jsem se nesetkal. Nastavení pomocí aplikace v telefonu je jednoduché a rychlé. Jediný problém jsem měl zpočátku s výpadky komunikace, když jsem vlastní chybou z přílišné opatrnosti špatně (jen napůl) "zamknul" simkartu ve slotu a ta pak měla špatný kontakt, takže na to pozor. Doufal jsem, že dosah signálu čidel bude dostatečný na to, abych mohl zabezpečit i garáž a mohu potvrdit, že ze dvora do pátého patra činžáku a přes obvodovou zeď spojení funguje skvěle.
Alarm můžu rozhodně doporučit, jsem rád, že jsem se nenechal ovlivnit negativními komentáři. Některé níže popisované problémy jsou vyřešeny s novým firmwarem a něco jsou opravdu nesmysly (že by konkurenční boj?). Je pravda, že je potřeba trocha "digitální gramotnosti" a někdo holt dneska nedokáže zprovoznit třeba ani novou televizi nebo mobil.

Ověřený zákazník OKAY.cz

Přidáno: 2. dubna 2017

Zakoupeno v OKAY.cz

• Cena. Funguje jak má
  • zatím nic

Ověřený zákazník Volta.CZ

Přidáno: 2. listopadu 2016

(Upraveno 2. listopadu 2016)

Zakoupeno v Volta.CZ

• Snadne a prehledne nastaveni pres chytry telefon
  • Chyby v softwaru - nelze vypnout sms povrzeni, takze pri kazde zmene nastaveni prijde sms. Obcas se pri nastavneni sekne a je potreba cely system vypnout a zapnout. Klavesnice neni soucasti baleni, ovladani tedy lze pouze pres chytry telefon.

Jednoduche ovladani a pokud se vychytaji chyby softwaru je to velmi dobra zabezpecovacka za super penize

Reakce značky  iGet

vypnutí SMS potvrzení je možné a plně funkční, jen je nutné nahrát nejnovější verzi firmware, dostupná v odkazu níže. Spolu s nejnovější verzí aplikace v3.0.4, která je dostupná na Google Play i iOS Store již k žádnému zamrzání při nastavení nedochází.

Ověřený zákazník tipa.eu

Přidáno: 25. dubna 2016