Nejnovější recenze ze sekce Domovní alarmy

Přidáno: 12. ledna 2016

• Konečně inteligentní alarm za rozumnou cenu
  • IP Kamery
  • Prý plánují venkovní IP kamery, zásuvky a kouřová/plynová čidla
  • Design
  • Možnosti nastavení
  • Uživatelé co na něj nadávají jsou trochu hloupí...

Většina uživatelů píše špatné rezenze jen z důvodu že si koupí alarm s velkým množstvím možností jak si jej nastavit ale nastavovat jej nechtějí.
Např.
- názory na klíčenku: reaguje v pořádku, jen je nutné provést dlouhý stisk, to je z důvodu nechtěného stisku (proto ani nepotřebuje kryt tlačítek),
- názory na dotykovou plochu - to samé co klíčenky, jen provést dlouhý stisk,
- názory na nefunkční venkovní sirénu: na webu www.iget.eu jsem našel nový firmware včetně programu na aktualizaci
- nastavení pomocí SMS: NENÍ Potřeba! Pomocí programu z webu www.iget.eu jsem alarm připojil k PC a všechno nastavení provedl v PC - úplně vychytané!
- že nechce alarm provést aktivaci? Ano pokud si aktivujete funkci upozornění na otevřené dveře/okno tak vám aktivaci nedovolí dokud je zavřené
- síla GSM signálu: jsem na vesnici, síla signálu O2 jedna čárka, tak jsem si dal Vodafone a mám 4 čárky ze 4, a prý to nejde...

Konzultoval jsem pár dotazů s technickou podporou která jde vidět že ví co dělá, také chystají další přísluško a prý teď vyjde aktualizace aplikace. Nejvíce mne potěšili s programem na PC a novým firmwarem, jde vidět že jim vývoj není cizí a alarm bude mít ještě spoustu vychytávek....

Přidáno: 8. ledna 2016

• Alarm, vhodný pro toho, kdo dá na design a myslí si, že když to má jakousi značku, že to bude kvalita
  • Zamrzá a nereaguje na pohyb. Nelze tak ovládat systém.
  • Slabý signál GSM
  • Nespolehlivý krám vyhlašující neustále falešný poplach

Alarm jsem vyreklamoval, že je to bezcenný domovní systém. Nedal bych si to ani na starou chatu. Varuji ostatní před koupí tohoto produktu. Alarm, vhodný pro toho, kdo dá na design a myslí si, že když to má jakousi značku, že to bude kvalita.

• NIC!!
  • Alarm se neustále zasekává, nevyhodnocuje povely přes aplikaci IDGET
  • Ovládání dotykem naprosto nefunkční, jednou centrála nereaguje, podruhé bere jeden dotyk, někdy je potřeba více dotyků...šílený

Jedním slovem HRŮZA A DĚS!! Naprosté zklamání. Rozhodně nedoporučuji nakupovat tento zabezpečovací systém pro zabezpečení čehokoliv!! Je to jen vyhození peněz za krám. Okamžitě jsem výrobek vrátil a požadoval navrácení peněz zpět.

Přidáno: 8. ledna 2016

• Asi tak plánovaná rozšiřitelnost o další prvky.
  • Pěkný design.
  • Nespolehlivě hlásí otevření dveří. Občas lze otevřít dveře a jednotka nic nehlásí.
  • Jednotka se zasekává.
  • Alarm občas nelze aktivovat.
  • Jednotka nesmyslně pípá třeba minutu, asi nějaké signály z Marsu.
  • Nelze nastavit zpožděný poplach - zde rozpor s manuálem.

Předáno na reklamaci a požadovány peníze zpět - podstatné porušení kupní smlouvy.

Čekal jsem, že za tyto peníze to už bude trochu fungovat. Nefunguje to vůbec - jedním slovem krám. Rozhodně nedoporučuji na zabezpečení čehokoliv.

Přidáno: 7. ledna 2016

• vypadá hezky
  • aplikace pro mobilní telefon
  • nepoužitelný - vypíná se
  • ovládání dotykem nefunkční
  • dálkové ovladače bez krytů tlačítek
  • nastavování přes SMS (aplikaci)

Ve srovnání s konkurečními alarmy vypadá moderně, velmi pěkné provedení a poměrně zajímavá cena. Již při instalaci mě však zarazila nutnost nastavení přes sms a zpětné potvrzení je zasíláno také přes sms - zbytečně nákladné.
Ovládání přes dotykovou čelní plochu základní jednotky bylo v mém případě nefunkční, buď centrála nereaguje, nebo bere jeden dotyk jako mnoho dotyků po sobě.
Největší zklamání ovšem nastalo při provozu. Vždy po 2-3 dnech střežení alarm přestal reagovat na dotazy na stav, ani ho nebylo možno ovládat klíčenkou. Vždy se vypnul, přestože byl zapojen v síti a k žádnému výpadku napájení nedošlo.
Nevím zda jde jen o vadu konkrétního kusu, ale alarm nehlídá, takže je nepoužitelný.

Přidáno: 6. ledna 2016

• Jednoduché nastavení,hodně funkcí.
  • během 2 dnů si alarm vyžádal 3 x tvrdý restart neboť se kousl a do fyzického vypnutí nikterak nereagoval ať na povely přes IDGET aplikaci tak ani na povely na základní jednotce.V režimu kdy se alarm kousne nevyhodnocuje povely z čidel a je vlastně mimo provoz.

za málo peněz sice hodně muziky avšak alarmu který se dostává sám mimo provoz nelze svěřit zabezpečení majetku.Vrácen a zakoupen Jablotron sice 5x vyšší cena ale fuguje na jedničku

Přidáno: 6. ledna 2016

• Moderní design
  • Kvalita provedení
  • Srozumitelný návod
  • Perfektně řešené přidávání senzorů použitím mobilní aplikace
  • Jednoduchost nastavení zařízení rovněž použitím mobilní aplikace
  • Zobrazení aktuální teploty na displeji + možnost zaslání aktuální teploty pomocí sms
  • HD IP kamera jako volitelné příslušenství
  • Řízené zásuvky jako volitelné příslušenství
  • Za týden provozu bez falešného poplachu
  • Aplikace dostupná pouze pro Android a iOS, bohužel ne pro Windows Phone
  • Nutnost mít Smartphone (i když v dnešní době to asi není pro drtivou většinu lidí problém)

Dlouho jsem vybíral alarm na chatu, který by splňoval mé představy a uměl vše co jsem od takového zařízení očekával (přijatelný design, bezdrátová čidla v zákl. sadě + možnost dokoupení dalších čidel za rozumnou cenu, indikace teploty ideálně přímo na hlavní jednotce, popř. dostupné teplotní čidlo, možnost dálkově spouštět el. zásuvky), navíc v cenové kategorii do cca 5ti tisíc Kč.
Bohužel jsem nebyl úspěšný a už jsem se chystal zakoupit buď levnější alarm který nebude mít všechny funkce o které jsem stál, nebo alarm v úplně jiné cenové kategorii.
Naštěstí se přibližně v prosinici 2015 dostal do prodeje product iGet Security M3, který do posledního puntíku splňuje mé očekávání co se týče designu, funkcí, volitelného příslušenství a hlavně neuvěřitelně nízké pořizovací ceny (zakoupeno za 3500 Kč).
Výrobek mě překvapil jednoduchostí instalace a vzhledem k nízké ceně i k velmi dobrému zpracování.
Produkt tedy doporučuji všem co uvažují o koupi zabezpečovacího zařízení na ostrahu chalupy/bytu/domku atp. Za málo peněz opravdu hodně muziky.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• instalace
  • podrobný návod
  • možnost připojení 99ti čidel
  • instrukce mluvené nejsou v českém jazyce,ale dnes normální fakt. není co vytýkat za tyto peníze.

Opravdu vynikající alarm, instalace je jednoduchá a komunikace pomocí GSM funguje na výbornou. Spousta nastavení a určitě si každý najde to své.

Přidáno: 29. prosince 2015

• Levné
  • Slabý signál gps
  • Zamrzá a nereaguje na pohyb
  • Slabá výdrž záložního zdroje(nevydrží ani přes noc)
  • Dvě reklamace venkovní bezdrátové sirény(nekomunikuje s klávesnicí)

Alarm jsem vyreklamoval že je to bezcenný domovní systém. Nedal bych si to ani na starou chatu.

Přidáno: 14. prosince 2015

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

• Snadná obsluha a nastavení. Čidla fungují i ne větší vzdálenost Perfektní komunikace a ovládání přes telefon

Loni mi vykradli chatu a sklep plný vína,tak teď budu mít aspon klidnější spánek,to doufám.

Přidáno: 30. listopadu 2015

• Příslušenství
  • Při volání na jednotku blbne zadávání pinu.
  • Sirenu jsem zapl a hned odpojil.
  • Manuál na hlavu i když nakonec pochopeno.

Cena dobra. Splňuje celkem az na drobné vady co ma.

iGET SECURITY P11

• cena,dostatečný v základu

dobrý za tu cenu

Přidáno: 20. listopadu 2015

• Spolehlivá ústředna
  • Poměrně slušně provedený papírový návod v češtině
  • Výborný poměr- cena: výkon
  • dodaný spínaný zdroj ruší signál, proto doporučuji v místech se slabším tel. signálem klasický zdroj s transformátorem

Mám 3 tyto komplety s celkem asi 60 čidly a vše pracuje bez problému. Jen doporučuji namísto PIR čidel raději magnetické kontakty, vyvarujete se tak případných "falešných poplachů". Komplety jsem zakoupil asi před 2 roky, kdy to byl super kup.

Evolve SonixbALM301

Evolve SonixbALM301

Přidáno: 8. listopadu 2015

• Rozumna cena za 100% bezporuchovou funkcnost.

Po dvou letech funguje na sto procent.

SirAbus SG1650

Přidáno: 5. listopadu 2015

Zakoupeno v Zelené Elektro

• profesionální zařízení
  • dobrá cena
  • instalace proběhla velmi snadno a bez problémů (velmi potěšily i dostupné video návody)
  • vše funguje jak mám, bez výhrad

V dnešní době velmi užitečné zařízení.

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. října 2015

Zakoupeno v EVA.cz

• funguje spolehlivě, spousta funkcí a nastavení
  • složité nastavení

Perfektní alarm za rozumnou cenu

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

• velký podsvícený displej což pro mě vynikající
  • česky
  • zatím vše funguje jak má
  • záruka 4 leta

Přidáno: 16. října 2015

• Instalace v domě byla velmi jednoduchá
  • Plní bez výhrad svou funkci
  • Pěkné designové zpracování

S alarmem jsem spokojená

• nespolehlivý krám

Zakoupil jsem podobný s označením Safír, který by měl mít údajně citlivější GSM modul a navíc je i v češtině, to je tak celé pozitivum. Spolehlivost je naprosto bídná. Často vytuhává a je potřeba jej kompletně odpojit od napájení, tedy i záložní zdroj, aby se restartoval. Nainstaloval jsem jej na chatu, což byla další chyba, ihned po chybě jeho zakoupení. Deaktivace přes SMS u něj nefungovala již od začátku, pouze aktivace, nicméně šlo to pomocí zatelefonování na tuto ústřednu a po zadání hesla a kódu změnit stav. Přesto, že sem tam vytuhával, měl jsem s ním celkem trpělivost a vše odladil k funkčnosti, ale až do chvíle, kdy došlo k plánovanému výpadku el. energie dodavatelem a to se začali dít věci. Začal cca. po 1 hod. chodu na svou záložní baterii (posílá totiž SMS o výpadku a obnově el. energie), posílat sám od sebe SMSky co 1 minutu a neustále dokola prozváněl, ačkoliv se nejednalo o žádné narušení objektu ani poruchu čidel, která byla všechna propojena drátově, čili žádné výpadky wifi u bezdrát. čidel, čili ta neměla zde žádný vliv na správnou funkčnost. Už to, že tato ústředna potřebuje při zapojení drátových čidel předradit na své vstupy odpor 10k je dosti neobvyklé. Takže při tomto výpadku ele. energie dokonce odmítal přijmout hovor z mého autorizovaného tel. čísla, což předtím normálně fungovalo. Nakonec jsem byl nucen ve 5h. ráno vstát, naštvaně nasednout do auta a jet 60km na chatu, abych ten krám vypnul. Samozřejmě žádné narušení objektu se nekonalo. Poslal mi za tu krátkou dobu něco kolem 200 SMS o narušení zón + benzín co jsem musel projet tam a zpět, abych ten krám vypnul. Nakonec jsem ten krám odmontoval a zalétal si vzduchem a rozletěl se na kusy o kamennou stěnu. na nic jiného ten krám není použitelný. Hned další den jsem zakoupil profi výrobek za slušné peníze, se kterým mám výborné zkušenosti v jiném svém objektu. Původně jsem chtěl ušetřit, ale neušetřil jsem vůbec nic, spíše prodělal. Takže pokud máte rádi falešné poplachy a zbytečné účty za SMS a rádi se projíždíte časně ráno autem, pak je to alarm pro vás. Ostatním se doporučuji obrovským obloukem tomuto šmejdu vyhnout. Pokud tohle prodává nějaká byť solidní firma, tento výrobek ji zaručeně pošramotí reputaci.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25