Nejnovější recenze ze sekce Domovní alarmy

Přidáno: 2. října 2015

• Ok

Ok

Přidáno: 23. září 2015

• Dobrá cena
  • čidla jsou imunní zvířatům
  • Přehledný manuál

• za dobrou cenu
  • jednoduché ovládání
  • jednoduchá montáž
  • neumí zóny

zatím dobré, poplachy fungují, dosahy čidel v pořádku, uvidíme po delším provozu

Přidáno: 10. září 2015

zatím funguje bez problém

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

• Doporučil mi ho soused který ho používá delší dobu
  • jsem s ním také spokojen
  • Bál jsem se rušení ale je je tolik kombinací že lze nastavit aby se nerušily

Doporučil mi ho soused který ho používá delší dobu
jsem s ním také spokojen
Bál jsem se rušení ale je je tolik kombinací že lze nastavit aby se nerušily

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

• Delší záruka na zboží než je běžné
  • český obchod
  • české menu

Delší záruka na zboží než je běžné
český obchod
české menu

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

Alarmy gesom používáme a zatím žádné potíže.

Přidáno: 25. srpna 2015

• Kvalitní zpracování
  • České menu

Kvalitní zpracování
České menu

Přidáno: 25. srpna 2015

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

dobrý poměr cena verzus výkon

Přidáno: 19. srpna 2015

• Rychlé nastavení
  • Mnoho funkcí
  • Podrobný manuál
  • Velký výběr drátových a bezdrátových detektorů

Rychlé nastavení
Mnoho funkcí
Cena
Podrobný manuál
Velký výběr drátových a bezdrátových detektorů

Přidáno: 19. srpna 2015

Česky
Mnoho funkcí
Hodně příslušenství

Přidáno: 16. srpna 2015

• Tento alarm se prodává v ČR pod několika značkami, nicméně i tak má velmi zajímavou cenu na domácí alarm.
  • 7 drátových a 92 bezdrátových zón, čili celkem 99 zón, což je dosti slušné v této cenové kategorii.
  • Vcelku bohaté nastavení alarmu, např. možnost zap./vyp. sirény jednotlivě u každé zóny, nastavení typu zóny, což je důležité při volbě druhu čidla nebo klasického dveřního kontaktu, měření síly GSM signálu, funkce Home Arm, vypnutí alarmu nejen přes D.O, ale i přes kód na klávesnici, nebo dálkově pomocí telefonu, komunikace až s 8 telefony, jak přes volání, tak SMS, automatické zap a vyp. alarmu v přednastavený čas, odposlech střeženého prostoru.
  • Spolehlivý při používání drátových čidel.
  • Možnost nouzově zavolat přímo z alarmu (ústředny) na předvolené tel. čísla pro komunikaci alarmu.
  • SOS tlačítko s okamžitým voláním na předvolené tel. čísla.
  • Možnost dokoupit další D.O. (klíčenky) a spárovat je s alarmem. Podporuje až 8ks D.O.
  • Zobrazení historie poplachů.
  • Možnost zap./vyp. pípnutí sirény při aktivaci/deaktivaci alarmu.
  • Špatná citlivost GSM modulu, způsobená i drátovou mini anténou uvnitř přístroje. Stačí alarm rozebrat a místo stávajícího kousku drátu připojit externí anténu. Tím se tento nedostatek odstraní, tj. poměrně častý výpadek GSM signálu i tam, kde je signál dostatečně silný.
  • Na bezdrátová čidla bych alarm ale nedoporučoval, díky menší vzdálenosti čidel od alarmu, kdy je ještě detekuje spolehlivě. Nicméně používání bezdrátových PIR čidel je všeobecně nespolehlivý nesmysl dnešní doby s ne zrovna levným provozem (nutná výměna baterií) i při nastavení menšího počtu pulzů. Takže pokud to jde, vždy raději upřednostnit drátová čidla se záložním zdrojem.
  • Velmi špatný návod v EN. Laik to nemá šanci podle toho návodu dobře nastavit. Snad český distributoři to mají zmáknuté lépe a nemají pouze doslovný překlad.
  • Nemá přímou svorku pro napájení příslušenství (drátových PIR čidel). Nutno vyvést z napájecího konektoru, nebo vyřešit jejich napájení samostatně.
  • Nemožnost ovládat alarm (ústřednu) pomocí SMS (předpokládám, že to je stejné u všech verzi firmware), ale pouze při přijmutí hovoru z ústředny, což se může provoz i velmi prodražit. Lepší variantou je volání při poplachu vždy tipnout a zavolat zpět na ústřednu a po zadání nastaveného číselného hesla pro autorizaci, pak zvolit pomocí klávesnice na telefonu jednu ze čtyř přednastavených možností pro ovládání alarmu. Nutno ovšem jednotlivé čísla pro heslo zadávat velmi pozvolna, jinak to blbne a označí jako chybné heslo. Chvíli mi trvalo, než jsem na to přišel, že to není chyba, ale vlastnost alarmu.
  • Neumožňuje si pojmenovat vlastním názvem jednotlivé zóny, ale je zde aspoň možnost vybrat si z osmi pevně daných názvů, ale aspoň něco.
  • Slabší záložní baterie slouží pouze pro alarm (ústřednu) a nelze na ní připojit další drátové čidla.
  • V návodu není o popisu drátových zón ani zmínka, což je hodně matoucí při konfiguraci. Jinak mají číselná označení od konce, čili 93 až 99, což se z návodu taky nedozvíte.
  • Nastavení případné prodlevy čidla při alarmu je pevně dáno na 40 sek. a nelze jej změnit, což je trochu netypické.
  • Alarm má bohužel násuvné úchyty na 2ks hlavičky šroubů ve zdi, čili pokud alarm nezajistíte mechanicky zábranou z vrchu a nejlépe i zboku (bezpečnostní rámeček), tak lze krásně sundat ze zdi, což doporučuji na toto myslet při montáži. Alarm obsahuje vše v jenom, čili jak ústřednu, tak obslužnou klávesnici, což není zcela obvyklé a je to spíše nevýhoda, než výhoda, tím spíše, že nic z toho není v úpravě antivandal, tak je potřeba počítat i s tímto.

Mám v domácnosti profi GSM alarm plně konfigurovatelný přes PC s čtečkou otisku prstů a s hromadou drátového příslušenství, ale i když jsem si vše instaloval a konfiguroval sám, cena komponent byla někde jinde. Chtěl jsem další alarm na chatu, ale něco levnějšího a funkčního a hlavně s podporou drátových čidel. Tak jsem vyzkoušel tento alarm a pokud si vše uživatel umí nastavit a správně namontovat čidla a dodat lepší anténu pro GSM signál, pak slouží dobře. S původní drátovou anténou, nebo spíše parodií na anténu byla síla GSM signálu 7 až 10 jednotek, což je už výpadek signálu. Po dodání kvalitní skryté antény mimo přístroj je síla signálu běžně kolem 26 jednotek z maxima 31, to jen pro představu propastného rozdílu. Takže pokud máte horší GSM modul, nemusíte zoufat, řešení existuje. Pokud chcete levný alarm s poměrně bohatou možností nastavení a možností připojit i drátové čidla a jste technicky trochu zdatnější, určitě mohu alarm doporučit. Pokud jej ale chcete pro větší dosah bezdrátových čidel, tak jej nedoporučuji a je lepší si připlatit.

Přidáno: 12. srpna 2015

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

• Cena, žádná poplašná hlášení. Spolehlivost. Mám už tři tyto alarmy a dokoupená čidla (včetně požárního). Perfektní ovládání mobilem, alarm má klávesnici, což je v této cenové kategorii rarita.
  • 1. Vzdálený odposlech místnosti přes mobil je rušen ruchy a praskáním. Dělají to všechny 3 Iget co mám. Tato funkce se ale moc nevyužívá.
  • 2. dosah bezdrátovýh čidel je nižší, než udává výrobce, ale pro zabezpečení patrového rodinného domu vyhovující.

Spokojenost, doporučuji i na chatu. Pozor při umisťování čidel, je dobré dodržet návod, pak je zařízení spolehlivé bez falešných poplachů.

Přidáno: 9. srpna 2015

• Česky

Funguje bez potizi.

Přidáno: 25. července 2015

• Verze s modulem ZTE a 13 hodinovým záložním zdrojem je nejlepší.
  • Verze se 4 hodinovým zdrojem má slabou citlivost na GSM signál.

Testoval jsem na chatě, kde mám jen 2 čárky sílu signálu. S modulem ZTE v pohodě, verze Iget nechytila síť.
Je třeba se zeptat v obchodě, jakou mají verzi.

Přidáno: 12. července 2015

• dobrá kvalita zabezpečení
  • přikoupení dalších senzorů
  • žádné jsem neshledal

dobrá cena k zabezpečení objektů funguje velice dobře.Při narušení objektu volá na vámi nastavené tel.č. a zasílá smsky.
Jeto spolehlivé.
MOJE HODNOCENÍ JE VELICE SUPER-DOPORUČUJI,MÁ TO MNOHO FUNKCÍ TAK, JAK JE POPISOVÁNO V NABÍDCE PRODEJE VŠECHNY FUNKCE JSOU POTŘEBNÉ A KDYŽ NÉ TET ,TAK V BUDOUCNU MŮŽOU BÝT-MYSLÍM FUNKCI ,ŽE DEAKTIVUJETE ALARM DOMA A OSTATNÍ -GARÁŽ,DÍLNA, ATD ZŮSTÁVAJÍ AKTIVNÍ.NAVÍC DAJÍ SE PŘIKOUPIT DALŠÍ SENZORY .DOPORUČUJI TENTO PRODUKT ÚPLNĚ VŠEM ,JAK FIRMÁM ,TAK LIDEM KTEŘÍ CHTĚJÍ CHRÁNIT SVŮJ MAJETEK ,ZAHRADU ,GARÁŽ,DÍLNU S NÁŘADÍM,PROSTĚ VŠE CO CHCETE MÍT POD KONTROLOU, ŽE VÁM NIKDO NEVEZME. JSEM NAPROSTO SPOKOJEN A DOPORUČUJI URČITĚ VŠEM.NEVÁHEJTE KOUPIT TENTO ALARM CENA JE PŘIJATELNÁ A TÍM ,ŽE TENTO ALARM KOUPÍTE UŠETŘÍTE A TO TÍM ,ŽE UŽ VÁM NIKDO NESEBERE VAŠE VĚCI................ALARM VÁM OHLÍDÁ I NÁBYTEK POD PERGOLOU TAK JAKO I MNE NIC NESCHOVÁVÁM. JETO SUPER ,ŠETŘÍ I ČAS ŽE NEMUSÍTE NIC SCHOVÁVAT A ZNOVU NACHYSTÁVAT,VYTAHOVAT,A HLAVNĚ MÁTE ÚLEVU ,ŽE MÁTE VŠE POD KONTROLOU.A POKUD MÁTE DOMÁCÍHO MAZLÍČKA ,DÁ SE OBJEDNAT SENZOR IMUNNÍ PROTI ZVÍŘATŮM.
TAKŽE ,KUPTE TENTO ALARM A BUDTE V POHODĚ, ŽE MÁTE SVŮJ MAJETEK POD KONTROLOU.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• Podpora produktu od výrobce.
  • Předinstalované detektory a dálkové ovládání.
  • Horší dosah PIR detektorů s hlavní stanicí.
  • Ovládání není tak snadné jak se píše.
  • Display mohl být více intuitivní, zobrazovat více informací - vícemístný.
  • Připadá mi i komplikovanější ovládání v MENU.

Tento produkt jsem si vybral proto, protože zatím ještě neskončila jeho výroba. Ba naopak, výrobce dále pokračuje ve vývoji. Rozhodoval jsem se mezi tímto a EVOLVEO, kde skončila výroba. Velkou výhodou jsou 3 dálkové ovládání. Možno dokoupit i další detektory a spárovat je s přístrojem. Zatím chybí PIR brány. Snad se někdy dočkáme.

Evolve SonixbALM301

Evolve SonixbALM301

Přidáno: 14. června 2015

• Výborný do extrémně prašných provozů
  • Distributoři požadují nerealisticky vysoké ceny

V nabídce máme 3 alarmy od 3 výrobců. Zákazníci "hlasují" peněženkami. O oblíbenosti vypovídají vše naše prodejní čísla za 3 měsíce:
Sonix prodán 1 ks
IntelliGuard prodáno 0 ks
Safír prodáno 38 ks

Sonix je dobře zakrytován, doporučujeme do dílen a prašných provozů. Připárování a naprogramování přidaných detektorů vyžaduje trocha zkušenosti. Generálně je Sonix osvědčený alarm. Cena mírně přepálená.

Ověřený zákazník tipa.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 1. června 2015

Zakoupeno v tipa.eu

• Snadná instalace.
  • Krátké vodiče k siréně. Líbila bi se mi v balení venkovní sirena.

Reakce značky iGet

vodiče k siréně je možné nastavit pomocí dalšího kabelu(dvojlinky) tak jak potřebujete. Siréna dodávaná v balení je vnitřní a má kabel délky 1m.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25