Nejnovější recenze ze sekce Domovní alarmy

Přidáno: 16. prosince 2014

• jednoduchý na isntalaci
  • vypadá o moc lépe než ty podobné šmejdy na trhu
  • funguje už 14 dní v pořádku
  • zatím nic

Mám jej 14 dní, instalace jednoduchá, na SIM kartě je jen nutné deaktivovat PIN kód, dveřní i pohybové čidlo vypadají pevně a ihned při otevření dveří pohybu spínají alarm. Líbí se mi že hlavní jednotka informuje o tom zdali je aktivní napájení 230V. Také je možné jednotlivým zónám nastavit zpoždění, nebo jestli se jedná o kouřové čidlo/halu/pokoj. Za mě prostě výkon a kvalita vs. cena naprosto vyhovující.

Ověřený zákazník ampertech Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v ampertech

• jednoduchá instalace
  • existující mobilní aplikace pro ovládání
  • pouze 2 čidla v základní sadě

alarm funguje, nicméně 1x se spustil bez zřejmé příčiny

Přidáno: 10. prosince 2014

• Funkce
  • Jednoduché nastavení
  • Podrobný manuál
  • Velký výběr drátových i bezdrátových detektorů
  • Už jednou odradil zloděje!

Alarm mám už dva měsíce, a funguje bez problémů, dokonce již došlo k napadení domu, kdy zloděj navrtal plastové okno a dostal se do domu - siréna jej odradila a já po přijetí domů poté co mi přišla SMS zjistil že to byla dobrá investice, nic se neztratilo, jen poškozené okno, to nelze ovlivnit. Ale alarm pomohl a SMS mi přišla - díky iGETe!

Informátorův obchůdek Informátorův obchůdek

Přidáno: 28. listopadu 2014

• Alarm vhodný pro toho, kdo dá na design a myslí si, že když to má jakousi značku a prodává to Alza, že to bude kvalita.
  • Jako prodejci jsme s tímto "alarmem" měli také tu čest, dokonce tu v diskusi kdosi zmínil, že verze od nás patřila k lepším.
  • Pochybuji, že prodejci poskytnou odpovídající servis a poradenství, viz. níže.

26.11. přišel na náš eshop tento dotaz:
Dobrý den, prosím mám na vás dotaz. Je možné, že alarm z ničeho nic přestane po 5 měsících fungovat? Dnes nám vykradli prodejnu a alarm ani nepípl. Jde o alarm iGET SECURITY M2B. Děkuji za odpověď.
N.E.
Odpověď:
Podobný dotaz musíte směřovat na prodejce od kterého alarm máte.
(Celé jméno zákaznice neuvádím záměrně. A dodávám, ano, možné to je, pokud si člověk koupí něco podobného a svěří tomu svůj majetek.)

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. listopadu 2014

(naposledy upraveno 27. listopadu 2014)

Zakoupeno v ePROTON.cz

• Vzhled
  • dobrá cena
  • čidla jsou vcelku citlivá.
  • Přehledný manuál
  • Snadná montáž (jak pro vyložené de....y)
  • centrála a čidla fungují dobře přes zdi.
  • jednoduché dálkové ovládaní
  • vcelku snadné nastavení jen to chce trošku trpělivosti
  • zavolá když se Alarm spustí
  • Zatím nevyzkoušeno ale 4 hodiny má vydržet baterka po výpadku elektřiny.Můj názor slabá baterka.
  • Krátký kabel k siréně i k centrále.Mohl by být delší.
  • Nestandartní velikost baterie pro elektromagnetické čidlo ke dveřím.Mohla by být klasická tužková baterka.
  • Cidlo pohybové by mohlo mít kryt na zácvak pro snadnější výměnu baterky.Šroubek podle mě bude k ničemu až se strhnou závity v plastovém krytu
  • strašný šum při volání s jednotkou přes mobil ale pro vypnutí a zapnutí alarmu to stačí aby člověk věděl že má nezvaného hosta.Podle mě ta funkce odposlechu bude na nic když to tak šumí.

Ještě zatím vše nevyzkoušeno ale můj názor je, za ty peníze to svůj účel splní.Jen ta baterka by mohla být standartní tužková v dveřním čidlu a líp vyřečený ten kryt v pohybovém čidlu na ten zácvak a silnější baterie v centrále a delší ty káble. A vyřešený líp ten šum při zavolání.
Vcelku ale doporučuji i přes ty nedostatky.Pro základ je to dobré za dobré peníze.Když chcete něco opravdu dobrého tak to taky stojí mnohem víc.

Přidáno: 21. listopadu 2014

• Normální čínskej šmejd tvářící se jako značka.
  • Plastová hračka nehodící se ani na starou chalupu.

Nekupovat

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. listopadu 2014

Zakoupeno v CZC.cz

Spokojen,jednoduche uvedeni do provozu.

Přidáno: 9. listopadu 2014

• pro instalaci v garáži vyhovující
  • ve své třídě trochu drahý, systémy bez klávesnice se všude jinde prodávají pod 2000

podíval jsem se na recenze a nezbývá než souhlasit s většinou
v kategorii 30-50000 jsou nejlepší Galaxy a Jablotron
za 7-10000 je nejlépe vybaven Panter
kolem 3000 všechno převálcuje Aurum
a pod 2000 jde většinou o šrot

k příchodové prodlevě - konkrétní čidlo na příchodu se musí vyhradit na prodlevy tj. funguje, jenom výrobce to neví

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. listopadu 2014

Zakoupeno v EVA.cz

• cena - požadované funkce
  • lehce pochopitelné nastavení
  • pouze jeden ovladač, který se bral navíc má horší kontakt na 1 tlačítku, ale to se řeší delším podržením tlačítka, takže NIC VÁŽNÉHO

doposud celková spokojenost

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• samoinstalace
  • manulá

Velmi jednoduchá instalace a seřízení, čidla se spárují jedním kliknutím, parametrizace prostřednictvím SMS nebo aplikace (opět generování SMS) též jednoduchá. Záporem je trochu zmatečný manuál, odchodová prodleva nastavitelná 1 - 99 s., příchodová nereaguje, dotaz na hot-line bez odpovědi, dotaz u výrobce = odkaz na hot-line :-) ....

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. listopadu 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Podrobný český návod

Spokojen-nejsem spisovatel.

Přidáno: 2. listopadu 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Zařízení fungovalo pouze na záložní baterii.Na síťový zdroj nefungovalo.

Z důvodu nefunkčnosti výrobku,jsem jej vrátil.

Přidáno: 30. října 2014

• spolehlivý

zatím spolehlivý

Přidáno: 29. října 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Funkce ve stejném rozsahu jako mnohem dražší přístroje
  • Nedostatky v návodu pro spárování s venkovní sirénou. Neobsahuje podstatnou informaci pro uvedení do provozu s tímto příslušenstvím

Mohu doporučit

Přidáno: 25. října 2014

• Sonix - byl nejlepší levný alarm cirka před 4 roky, ale už to neplatí
  • Dnes: Nejlepší alarm do 7 tisíc je jasně Panther - jde s ním zapínat několik domácích spotřebičů, skvělý design
  • Nejlepší alarm do 3 a půl tisíc je Platinum - drahé kondenzátory, lithiové aku, superhet, skvělý design
  • Nejlepší alarm do 2 a půl tisíc je bez konkurence Safír - poměr výkon/cena nemá konkurenci
  • Sonix umí jenom jeden zastaralý kódovací standard. Proto starší čidla jsou drahé - už je málokdo vyrábí

Jako nákupčí pro celý holding objednávám alarmy už dlouho a často.
Před 3-4 roky byly Sonixy dobrá alternativa oproti drahým profesionálním systémům.
Výrobce usnul na vavřínech a jak to bývá, ostatní ho předběhli Sonix neumí moderní kódovací standard 1527.
Dnes všichni požadují do vilek a kanceláří Panther a Platinum. Na chaty Safír.
Moje zkušenost: Nekupujte alarmy pod 2 tisíce na Aukru. Naši ajťáci všechen hardware
vždycky rozmontují a zkritizují. Alarmy z Aukra jsou katastrofa. Často přestanou fungovat za 3 dny, české návody nejsou, záruka žádná, protože až po nákupu zjistíte, že prodejce není prodejcem. Stalo se nám, že zboží objednané na Aukru zůstalo ležet na celnici a celnice po nás požadovala doplatit navíc DPH a clo. Když jsme zjišťovali, co se děje, ředitelé z Aukra se nám vysmáli.

Nájemci našich nemovitostí dělají často chybu, že zvolí alarm z reklamy a potom, když chtějí přikoupit další čidla, zjistí že buď neexistují nebo jsou drahé. Nájemci nikdy nezabezpečí objekt zodpovědně. Proto se o to musíme starat sami (majitelé). Každý den je v ČR 180 vloupaček. Bez alarmu člověk nemá šanci.

Přidáno: 24. října 2014

• Provedení
  • Nastavení

Nechápu proč tu někteří stále opakují že při volání na alarm se ozývají špatné zvuky, v přímo v manuálu je uvedeno že je možnost nadiktovat si do alarmu vlastní zvuk 10 vteřin, tím pádem úplně ideální ,výrobce to přímo doporučuje.

U mě šlape jak má, jen jsem nastavil SIM kartu bez PINu a vše jede. Mám celkem 6 PIR čidel a venkovní sirénu.

Přidáno: 15. října 2014

• Vše jede
  • Instalace
  • Support dodavatele

Levnější než konkurence, provedení není špatné, jen je nutné mít na SIM kartě vypnutý PIN kód. Dobře se instaluje na zeď.

Přidáno: 10. října 2014

• jednoduchá montáž
  • bezdrátový systém
  • dosah jednotlivých čidel
  • dálkové ovládání

elektronické zabezpečení objektu s telefonickou informací,v případná možnost použití zabudovaného telefonu,
k životnosti systému baterií se zatím nemohu vyjádřit

Ověřený zákazník ampertech Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2014