Nejnovější recenze ze sekce Domovní alarmy

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Spokojenost

Ověřený zákazník Elektro Spáčil Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2015

Zakoupeno v Elektro Spáčil

• Stabilita, uživatelsky přívětivé nastavení, četnost funkcí
  • Chybějící funkce (dálkové zapnutí domácího alarmu, vicezonova ochrana, použitá přenosová frekvence, která je snadno rusitelna a především signalizace vybiteho zdroje v cidlech, ústředna toto nepozná, uživatel musí hlídat sám.

Nevýhody, které jsem popsal jsou však relativní, neboť tyto funkce lze očekávat u značkových ústředen a sestav (20 tis a výše).
Pokud hledáte kompromis mezi užitnou hodnotou a cenou, není co řešit a pak Iget funguje naprosto dostatečně..
Mam sestavu ( ústředna, 6x pir, 3xmagnet, 2xsmog,1xgas, 2xhelp,4xovladac), za kterou bych u paradoxu dal cca 30tis a mě vyšla na cca na 8 tis!! Funguje bez chyb.

Pozor na kopie NOname výrobců. Ústředna vypadá stejně, je i za poměrně srovnatelnou cenu, avšak je nestabilní, falešné poplachy, spouští alarm při nezastrezeni apod. Sám jsem ji měl, vyměnil zq iget (čidla jsou kompatibilní) a je klid.

• Velmi spolehlivý
  • Kompatibilita s novými systémy
  • prý už skončil

Sonix je velmi dobrý systém
Koupil jsem trochu draho
Hlavní výhoda je, že klíčenky ze Sonixu jde nakódovat do nového Alabasteru - bomba za poloviční cenu
Klíčenky vypadají, že jsou od stejného výrobce.
Všechny dole recenze, co pomlouvají Sonix jsou podvod
Sonix byl nejlepší systém před 4 roky

Zakoupeno v EVA.cz

• Nepoužitelné staré baterie do magnetických čidel

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Kvalitní produkt, pro běžnou domácnost dostačující.

Přidáno: 9. dubna 2015

• Dobrý, varianta Safír je ale lepší
  • slabý záložní zdroj

vcelku OK

Přidáno: 31. března 2015

• Falešné recenze
  • Nevím, zatím jsem nekoupil..

Je velmi ubohé ze strany jednoho prodejce pod nicky "nákupčí,M.Roman, Mirek Beránek, Pavel 8, Juraj Sobota, D.Doležal a další" jak se snaží nenápadně odkazovat na alarmy které prodává a Sonix odsouvá do garáží apod., nebo jak se k němu chodí koukat sousedé na nový alarm "Platinum, Safír" a všichni si ho vyměňují...bože jsi tak trapnej až to bolí, tady lidi zajímá jak ten alarm funguje nebo nefunguje, tak přestaň plísnit tyto diskuze...děkuji Sláma

Ověřený zákazník Zabezpečovací technika Ověřený zákazník

Přidáno: 23. března 2015

Zakoupeno v Zabezpečovací technika

• Je výbornej

Byl mi doporučen jako kvalitní výrobek

Přidáno: 19. března 2015

• Neni potreba nic nastavovat
  • Nemá žádný výstupní relé

Nakup pro garaz a zatim jsem nenasel zadne proti

Přidáno: 12. února 2015

• 4 roky spokojený majitel Sonixu
  • Šroubovací anténa je dobrá tam, kde je hodně slabý signál
  • Už jsou lepší zabezpečovačky za stejnou cenu
  • Pro nezkušené trochu složité nastavování jen prostřednictvím SMS

Po 4 ročních jsem Sonix přesunul do skladu ve sklepě a doma mám nový Platným. Na veletrhu jsem viděl, že oba modely jsou od stejného výrobce. Pro mne to byla garance vysoké kvality.
Je pravda, že nemá smysl kupovat alarmy za 30 litrů. Funkčnost je stejná.
A rozhodně doporučuji dokoupit jedno dvě drátové čidla, potom máte super systém za pár korun.

Přidáno: 30. ledna 2015

• Kvalitný systém
  • za túto cenu sú lepšie systémy na trhu
  • ťažké párovanie nových senzorov
  • nikdy neviem v ktorej zóne skončia ktoré senzory
  • klávesnica chýba

Sonix mám 2 roky, teraz som kúpil alarm Platinum, který za stejnou cenu je lépe ovladatelný a vie upozorniť SMS, že decká aktivovali alarm
Sonix teraz slúži v garáži

Veria 103B-WL

Veria 103B-WL

Ověřený zákazník Alarmsecurity.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2015

Zakoupeno v Alarmsecurity.cz

• Jednoduché připojení zastrčením do zásuvky 230V.
  • Zatím se mi nepodařilo ji spárovat s centrálou.

Siréna se chová jinak než jak je v návodu.

Přidáno: 19. ledna 2015

Zakoupeno v EVA.cz

• tenhle druh jsme již 3 krát poslali zpátky v MAKRU. Jsme zjistili, že EVA má úplně stejný. Nejde to ovládat mobilem.

Měli byste zkoušet nejdřív, vždyť EVA má kvalitní zboží !

Přidáno: 19. ledna 2015

Zakoupeno v EVA.cz

• Funguje jak má. Pozor na GSM Crown 03, který je stejný jako má v Makru, je to šmejd.
  • Škoda není v češtině.

Dobrá věc

Přidáno: 10. ledna 2015

• V emotivních recenzích se často objevují 2 protichůdné názory.
  • Jedny bez přesného, konkrétního uvedení důvodu kritizují,
  • jiné věcně střízlivě popisují fakta.
  • Jako kontraktoři testujeme tisíce kusů elektronických zařízení
  • pro importéry, distributory. Při testech jsme porovnávali tři verze M2B na českém trhu a můžeme uvést:
  • Systém SX Safír má GSM modul ZTE. Příjem GSM signálu je tak dobrý, že při testech neztratí připojení ke GSM síti ani po uzamčení ústředny do 50 kg pancéřového trezoru !
  • Systém iGet ve stejném trezoru vždy ztratí GSM signál. Naštěstí jej umí obnovit po instalaci
  • na vhodnějším místě. K tomu poznámka: Mnoho jiných levných systémů na českém trhu nedokáže obnovit GSM signál po jeho dočasné ztrátě, prostě se znovu nepřipojí do GSM sítě k operátorovi.
  • Dále je pravdou, že různé verze jsou vybaveny různými záložními akumulátory.
  • Systém SX Safír je vybaven Li-Ion záložním zdrojem. Při testech vydržel v provozu jen na záložní zdroj 13 hod 32 minut. Pokud máte chatu 90 km daleko, jde o důležitý detail.
  • Systém iGet vydržel 4 hodiny 16 minut až 4 hodiny 40 minut, vliv na rozdílnost výsledků
  • mohl mít odlišný firmware, skenování GSM sítí atd.
  • Čidla: SX Safír i iGet jsou vybaveny velmi kvalitními čidly. Poruchovost čídel je kolem 0%
  • Ovládání, párování, programování: Zde je zcela patrné, že oba systémy jsou vybaveny odlišným firmwarem. Čeština je dobře zvládnutá, párování čidel je stejnými povely. Liší se povely při programování. Obecně oba systémy jsou velmi komfortní na ovládání.
  • Při zapnutí napájení ústředny se 35 až 50 sekund musí počkat na načtení GSM sítí, potom již všechno běží velmi rychle. Oba systémy fungují se SIM kartami všech operátorů.
  • Jedna specialita: Pokud u systému SX Safír nezadáte tel číslo pro telefonování, ale pouze tel čísla pro zasílání SMS zpráv, umí posílat sekvenčně několik SMS za sebou (z každého čidla) jak narušitel objektu postupuje kolem čidel. Výborná funkce pro tzv. vrstvené/hybridní systémy, kde se použijí dvě nebo více ústředen.
  • Třetí verze na trhu je velmi podobná systému iGet, liší se jen zeleným podsvícením, angličtinou a implementací jiných čidel (s vysokým procentem poruchovosti).
  • Recenze typu: "paní mi volala, že něco nefunguje" nebo "občas v tom pípne a já nevím proč" jsou velmi tendenční a neetické. Vůbec nám nesdělují, že reklamní agentury posílají reklamní SMS na všechna existující tel čísla, tzn. i na SIM do alarmu a když alarm přijme SMS s povelem nebo s reklamou, prostě pípne (zdánlivě bezdůvodně). Není to závada ani důvod k recenzi s hanlivým obsahem.
  • A když "paní volá, že něco nefunguje", na 99% si paní po půl roce zapomněla dobít kredit na SIM kartě v alarmu nebo měla vybitý kredit.

Shrnutí: M2B ve všech variantách je normální funkční systém. Varianty se liší použitím různě kvalitních komponent. Kdo má pochybnost může sám provést porovnávací testy. Zákon dnes dovoluje vrátit zboží do 14 dnů, spotřebitelé proto v podstatě nic neriskují.

Přidáno: 24. prosince 2014

• Řešení typu "nainstaluj-používej"
  • Dálkový ovladač místo nápadné klávesnice
  • Lze používat k ovládání spotřebiče mobilem (světlo, topení..)
  • Hlasitá základní minisiréna
  • Složitější první nastavení
  • Na telefonu mi nefunguje aplikace na ovládání alarmu

Minulý týden mi zachránil chalupu před vloupáním. Asi šlo o děcka nebo feťáky, ale už jsem si domluvil agenturu která tam při poplachu zajede.

PARADOX MG6250 Byt

PARADOX MG6250 Byt

Ověřený zákazník SVETALARMU.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2014

(naposledy upraveno 23. prosince 2014)

Zakoupeno v SVETALARMU.cz

• spolu s Jablotronem jediná rozumná volba
  • výborné provedení
  • pro laika složitější instalace
  • chybí pokročilé manuály

Dobrá volba pro malý byt.
Pozor, balení neobsahuje GPRS/GSM modul.

Přidáno: 20. prosince 2014

• mám variantu se 13 hodinovým záložník zdrojem
  • je super
  • nic podstatného

vyškolen recenzemi jsem koupil variantu s 13 hodinovým záložník zdrojem na chatu
stačí nejlevnější čidla dovnitř chaty
jedno infra pohybové imunní na zvířata jsem dal na zahrádku do igelitu, spustí sirénou ještě než bezdomovci vniknout do chaty
soused má variantu se 4 hodinovým zdrojem od iGet
můj Safír má lepší signál GSM má modul ZTE
čeština a Manuel perfektní

doporučuji, ale pozor M2B alarmy se prodávají v opravdu hodně variantách

Přidáno: 17. prosince 2014

• Funguje, dobrá značka
  • na mrazu v garáži problematický

na montáži na Sibiři jsem musel vybavit 16 garáží alarmem
zkoušeli jsme Sonix aj. výsledek sporný
jediný alarm který vydržel mrazy byl Alabaster
mínus 18 stupňů a žádný problém
na Sibiři se musí auta hodinu předem vyhřívat infrazářičem pod valnou motoru, Alabaster má relé na spínání teplometů
kdo pracuje s rozpočtem, uvítá že je za poloviční peníze
má krystalku, dobrá čeština, vydrží mrazy v garáži

Přidáno: 16. prosince 2014

• Celkem známá značka
  • 4x klíčenka
  • Ovládání je opravdu obtížné
  • Nastavení pomocí SMS stojí peníze...
  • Stabilita je velmi špatná
  • Nízký GSM signál

Jestliže výrobce tvrdí že je jednoduché ovládání, tak já jsem Mikuláš. Ovládání pomocí SMS je zdlouhavé, nepřehledné, a není zadarmo, veškeré i nastavovací SMS něco stojí...

Ovládání přes aplikaci už je lepší nicméně i připárování nebo změnu nastavení nějakého čidla aplikace provádí odesíláním SMS. Řešením je externí klávesnice, ta ovšem stojí 900 Kč, což mi za alarm v ceně 3300 kč přijde neúnosně mnoho. Jednoduše řečeno za kredit pro nastavení 6ti čidel, času, apod jsem dal snad 200 Kč...

Příští bych si vybral nějaký typ ktérý má přímo LCD displej a klávesnici

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25